Nábytek na míru Kompletní interiérové služby Moderní stroje CNC

Interiér Vašíček

Naše práce

01 Poptávka

Pokud zvažujete rekonstrukci své domácnosti či Vašeho komerčního prostoru, tak neváhejte se na nás obrátit. Domluvíme se na naší první společné schůzce, kde už vše spolu probereme. Než se sejdeme, tak si promyslete veškeré detaily, aby finální produkt byl pro Vás perfektní.

02 Konzultace

Během naší první společné schůzky společně rozebereme, jaké máte představy a požadavky. My Vás doplníme po odborné stránce a přijedeme k Vám vše zaměřit, abychom Vám mohli vytvořit Váš grafický návrh a znovu jej společně projít.

03 Cenová nabídka

Na základě zjištěných informací, Vám vytvoříme Vaši cenovou nabídku. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, a proto Vám vytvoříme cenovou nabídku přímo na míru. Bereme v potaz i Vaše finanční možnosti a budeme se Vám po této stránce snažit vyhovět.

04 Realizace

Jakmile jsme na všem dohodnutí, tak my se pustíme už do samotné realizace Vaší zakázky. Během celého procesu s Vámi budeme v kontaktu, abyste byli v obrazu, jak si Vaše zakázka vede, ale hlavně také proto, abychom s Vámi mohli konzultovat případné úpravy.

Oživujeme Vaši domácnost od roku 1991

Naše firma se pohybuje v truhlářské a stolařském odvětví už téměř třicet let. Nabízíme široký sortiment svých služeb. Všechen nábytek, který vytváříme je vždy udělán přesně na míru a podle představ našich zákazníků. Poskytujeme kompletní servis, co se výroby nábytku týče. Zprostředkujeme Vám materiál od námi ověřených dodavatelů, vytvoříme Vám grafický návrh, vše vyrobíme u nás ve výrobně a poté u Vás doma provedeme celkovou montáž. Nabízíme výrobu kuchyňský linek a kuchyňských úložných prostorů, dveří, schodišť, postelí a ostatního nábytku, který Vás jen napadne.


K výrobě Vašeho nábytku používáme ty nejmodernější technologie na trhu. Všechny zakázky zpracováváme na moderních počítačem řízených a laserem naváděných strojích CNC, které dokáží vytvořit Váš nábytek s maximální precizností. Nejčastěji pracujeme s dřevěným masivem, avšak umíme pracovat i jinými materiály. Snažíme se vždy co nejvíce vyhovět Vašim požadavkům, proto s Vámi konzultujeme proces výroby, ale také potom i samotné montáže. Chceme abyste s naší prací byli co nejvíce spokojeni a přenechali veškerou práci na nás. Poskytujeme Vám časovou flexibilitu, ale také i finanční flexibilitu, přičemž kvalita bude stále zachována.

 

Své sídlo máme v Kuřimském Jestřábí, avšak nepůsobíme jen zde. Okruh naší působnosti je až 30 km. Pokud Vás naše nabídka zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat a domluvíme se na naší první společné schůzce. Budeme se těšit na naší budoucí spolupráci.

Rychlost

Můžete se na nás spolehnout, že všechny zakázky plníme vždy v předem domluveném termínu. Vše stíháme dokončit včas hlavně díky našemu zkušenému personálu, který pracuje nejen rychle, ale také s velkou precizností.

Spokojenost

Záleží nám na tom, aby všichni naši zákazníci od nás odcházeli s maximální spokojeností. A to nejen s finálním výsledkem, ale s celým procesem naší spolupráce, od odeslání poptávky, až po finální užívání produktu.

Kvalita

Díky našemu zkušenému personálu a kvalitnímu materiálu, Vám garantujeme tu nejlepší kvalitu v porovnání s konkurencí. Spolupracujeme s našimi dodavateli již řadu let a nikdy nás nezklamali s kvalitou materiálu.

Poradenství

V případě nějakých otázek či nejasností, jak už s našimi službami nebo celkově v truhlářském odvětví, nás neváhejte kontaktovat. Rádi si spolu domluvíme schůzku, kde Vám osvětlíme jakékoliv nejasnosti a odpovíme na Vaše dotazy.

600

600

400

1000

SLUŽBY

Námi poskytované práce a služby.

 • Návrh projektu

  Ke každé zakázce, kterou zpracováváme poskytujeme i grafický návrh projektu, aby si naší zákazníci lépe představili finální produkt.

 • Realizace projektu

  Během celého projektu jsme vždy v kontaktu s našimi zákazníky, abychom spolu mohli diskutovat případné změny, které mohou v procesu nastat.

 • Rekonstrukce

  Poskytujeme také drobné rekonstrukce nábytku, který jsme dělali kdysi už my nebo mohou být také od našich konkurentů.

 • Finanční plán

  Zároveň s každou zakázkou vytváříme i individuální finanční plán, který je přizpůsoben Vašim finančním možnostem. 

 • Zprostředkování materiálu

  Pokud si nechcete obstarávat materiál sami, tak my se o vše postaráme a objednáme jej od námi ověřených dodavatelů.

 • Poradenství

  Poskytujeme také bezplatné poradenství. Pokud máte jakékoliv otázky ať už při výběru materiálu nebo samotné realizace, tak Vám rádi na ně odpovíme.


Hledáte radu?

Kontaktujte nás

FOTOGRAFIE

 • Fotografie

KONTAKT

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte koontaktovat

Kuřimské Jestřabí 33, 59455 Kuřimské Jestřábí

stolarstvivasicek@seznam.cz

+420 732 498 921

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací